drukuj

Wyniki 1. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej [sezon 2013/2014, 10-11 sierpnia]

Kategorie: Tagi:
Wyniki 1. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej - sezon 2013/2014, 10-11 sierpnia.
Aby zobaczyć nowe wpisy należy odświeżać stronę klawiszem F5

IV liga – 1. kolejka

Bramki z meczu Zdrój - Zawisza II 3:4

Niedziela
Gopło Kruszwica – Mień Lipno 5:0 koniec meczu
Relacjonuje Lech Chylewski.
90 - 5:0, koniec meczu, Kujawianka pierwszym liderem IV ligi. Gopło miało szansę, ale w drugiej połowie zagrało nieskutecznie
65 - 5:0
55 - 5:0
45 - 5:0
33 - sam na sam F. Kozłowski, ale broni bramkarz Mieni
GOL 31 strzał F. Kozłowskiego broni Małecki, ale dobitka głową Redmanna już skuteczna 5:0
GOL 25 - składna akcja Gopła, w polu karnym faulowany Adam Lisiecki. Z "jedenastki" na 4:0 Rafał Redmann
GOL 15 - znów Lisiecki do Kruszczyńskiego i już 3:0!
GOL 13 - Adam Lisiecki do Kruszczyńskiego 2:0
11 - Redmann obok bramki
GOL 10 - Michał Kruszczyński do Filip Kozłowskiego a ten z z 16 metrów na 1:0
7 - groźny strzał Kruszczyńskiego, instynktownie broni Małecki, dobić mogli F. Kozłowski i Jurkiewicz, ale nie doskoczyli do piłki
g. 17 początek ostatniego meczu 1. kolejki, sędziuje: Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
GOPŁO: Młynarek - Makowski, K. Kozłowski, K. Ostojski, Kaniewski, Jurkiewicz, Kotecki, Kruszczyński, Lisiecki, Redmann - F. Kozłowski.
MIEŃ: Małecki - Serafin, Gracyk, Krasucki, Grudziński, Budziński, Kleczkowski, Gajda, Gołębiewski, Ośmiałowski, Trejda.

Sobota, 10 sierpnia 2013 r.
Szubinianka Szubin – Chełminianka Chełmno 1:5 (0:4) Koniec meczu
Relacjonuje Szymon Fiałkowski.
[16.00] sędziuje: Marcin Liana (Żnin)

SZUBINIANKA: Kostkowski - Machowski, D. Chojnacki, K. Zajdlewicz, R. Jurek - Szweda, M. Wiśniewski, Cegiełka, Wesołek - Obremski, S.Żurawski.

Rezerwa: Pawlak, M.Janicki, Krawczyk, Strożyński, Straszak, R. Bojas

CHEŁMINIANKA: Mueller - P. Śmigielski, Nieściur, Szpankiewicz, Urbański - Piasecki, Baranowski, Kaczkowski, Sz. Marks - Ernest,rza Gross.

Rezerwa: Sikora - Grzelecki, Murawski, D. Śmigielski, Grabowski.

Koniec.
90 min. Kamil Zajdlewicz zdobywa honorową bramkę.

84 min. Dominik Krawczyk uderza niecelnie.
82 min. Dariusz Chojnacki obok bramki.
79 min. Marcin Wiśniewski z wolnego strzela w spojenie.
75 min. Kamil Urbański na 0:5

72 min. Piotr Murawski za Rafała Baranowskiego.
70 min. Dominik Krawczyk za Sebastiana Żurawskiego.
62 min. Radosław Bojas za Roberta Jurka.
60 min. Grzelecki za Grossa.
58 min. Szymon Staszak obok bramki.
53 min. Szymon Grabowski za Dawida Piaseckiego.
46 min. Staszak i Janicki za Wesołka i Obremskiego.
45 min. przerwa. 0:4 dla Chełminianki.
43 min. Wojciech Ernest uderza w słupek bramki gospodarzy.
36 min. Piasecki w znakomitej sytuacji przestrzelił.
31 min. 0:4. Klasyczny hat-trick Piaseckiego.

30 min. 0:3. Ponownie gola zdobył Dawid Piasecki.
25 min. Żółtą kartką ukarany Paweł Śmigielski.
23 min. Dariusz Chojnacki głową uderza w poprzeczkę.
19 min. Strzał Grossa broni Kazimierz Kostkowski.
16 min. Niespodzianka w Szubinie, bramkę na 0:2 zdobywa Dawid Piasecki.

11 min. strzał Przemysława Wesołka broni Mueller
10 min. Sebastian Żurawski na spalonym.
4 min. 0:1 dla gości, Piotr Kaczkowski
.
3 min. Piotr Gross na pozycji spalonej.

Pomorzanin Toruń – Krajna Sępólno Krajeńskie 3:1 (0:0) Koniec meczu
Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Toruniu, ulica Szosa Chełmińska 75
[16.00] sędziuje: Łukasz Zasada (Włocławek)

Trenerzy Krajny Sępólno Krajeńskie po zakończeniu meczu w Toruniu zrezygnowali z prowadzenia zespołu
90 min. koniec.
87 min. Sławomir Kosmela przewrócił zawodnika gospodarzy i z karnego Paweł Kwiatkowski podwyższa wynik na 3:1.
72 min. Łukasz Drygalski na 2:1
68 min.  Zamieszanie w polu karnym Krajny. Krzysztof Grunenberg  z 11 metrów strzela koło słupka i mamy 1:1
47 min. Łukasz Nowak na 0:1 dla Krajny.

45 min 0:0
35 min. Optyczna przewaga Krajny
26 min.  Łukasz Nowak przestrzelił głową z 4 metrów
16 min. Leszek Majtczak nie wykorzystał rzutu karnego dla Krajny.
10 min. 0:0

Kujawianka Izbica Kujawska – Flisak Złotoria 7:1 (5:0) Koniec meczu

Relacjonuje Mariusz Krzyżanowicz
[17.00] sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)

KUJAWIANKA: Maciej Bednarski - Marcin Karasiński, Szymon Pińkowski, Miłosz Gańczak - Bartłomiej Budziszewski, Michał Malczak, Łukasz Laskowski, Łukasz Galanciak, Przemysław Goc - Maciej Lewandowski, Paweł Komorowski.

Rezerwa: Mateusz Mielczarek - Dariusz Jagodziński, Mateusz Jędrzejewski, Mariusz Gawroński.

Koniec. Kujawianka pierwszym liderem IV ligi.
90 min. Bartłomiej Budziszewski po podaniu Jędrzejewskiego strzela na 7:1 dla Kujawianki.

84 min. Jagodziński za Karasińskiego.
82 min. Jędrzejewski za Malczaka.
78 min. Gawroński za Goca.
63 min. Flisak zdobywa honorową bramkę. Wiśniewski

55 min. Groźny strzał gości obok słupka.
Goście grają w dziesięciu
49 min. Łukasz Laskowski ponownie z rzutu wolnego na 6:0

45 min. 5:0
44 min. Bartłomiej Budziszewski wzdłuż bramki zagrywa do Lewandowskiego, który tym samym zalicza klasycznego hat-tricka.
41 min. Maciej Lewandowski po klasycznej kontrze zdobywa swoją drugą bramkę.

35 min. Optyczna przewaga Kujawianki. Kujawianka kontroluje przebieg spotkania.
23 min. Zamieszanie w polu karnym Kujawianki.
21 min. Łukasz Galanciak strzałem z przed pola karnego zdobywa trzecią bramkę dla Kujawianki.

16 min. Groźny strzał gości broni Maciej Bednarski.
13 min. Łukasz Laskowski z rzutu wolnego podwyższa na 2:0.
9 min. Maciej Lewandowski otwiera wynik meczu
.
5 min. groźny strzał gości.
3 min. Michał Malczak obok słupka.
17.17 - Pierwszy gwizdek Aleksandra Nowickiego z Solca Kujawskiego.
Drużyna Flisaka nie dojechała jeszcze do Izbicy Kujawskiej. Mecz rozpocznie się z 15 minutowym opóźnieniem.

WSZYSTKO O KUJAWIANCE, KADRA, TRANSFERY, WYNIKI SPARINGÓW - TUTAJ

Polonia Bydgoszcz – Sparta Brodnica 2:5 (1:2) Koniec meczu.
Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7
Relacjonuje Grzegorz Sergot
[17.00] sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)

Koniec. Faworyt rozgrywek wygrał w Bydgoszczy.
88 min. Krzysztof Kretkowski zdobywa swoją drugą bramkę.
75 min. Krzysztof Kretkowski na 2:4
67 min. Marcin Szmańkowski na 2:3
54 min. 1:3 Mateusz Prylewski.
45 min. 1:2
44 min. Piotr Lamka na 1:2
33 min. Arkadiusz Kozłowski z karnego na 1:1
8 min. Marcin Szmańkowski na 1:0

Lech Rypin – Piast Złotniki Kujawskie 1:1 (0:1) Koniec meczu
[17.00] sędziuje: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
90 min. Koniec.
80 min. 1:1
68 min. Szymon Moszczyński na 1:1
63 min. 0:1
45 min. 0:1. Beniaminek prowadzi w Rypinie.
35 min. Marcin Skonieczka na 0:1 z rzutu karnego.
25 min. 0:0

Promień Kowalewo Pomorskie – Grom Osie 1:4 (0:2) Koniec meczu
Stadion Centrum Sportu i Rekreacji, ulica Chopina 26
[17.00] sędziuje: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
90 min. Koniec
88 min. Honorowa bramka dla gospodarzy autorstwa Mateusza Wróblewskiego.
65 min. Grom prowadzi już 4:1. Ponownie Piskorski.
59 min. Arkadiusz Piskorski na 0:3
45 min. 0:2 do przerwy.
32 min. Jakub Środa z rzutu karnego podwyższa na 0:2.
20 min. 0:1
3 min. 0:1 dla Gromu. Krzysztof Wasiak.

Zdrój Ciechocinek – Zawisza II Bydgoszcz 3:4 (2:1) Koniec meczu.
[17.00] sędziuje: Jacek Rogowski (Toruń)
Mecz na żywo kpsport.pl

Koniec.
90 min. Michał Markowski ustala wynik na 3:4 dla bydgoskiego Zawiszy.
78 min. Łukasz Grabowski (Zdrój) za uderzenie rywala otrzymuje czerwoną kartkę.
76 min. Jarosław Krzyżanowski na 3:3.
74 min. Goście z Bydgoszczy wychodzą na prowadzenie za sprawą Rafała Leśniewskiego.
54 min. Remis w Ciechocinku. Dariusz Sosnowski strzelcem gola.
35 min. 2:1, Łukasz Witucki
16 min. 1:1, Rafał Leśniewski
4 min. 1:0, Daniel Matuszak

WYNIKI V LIGI

Znasz wynik meczu, widzisz błąd? Poinformuj nas GG - 2430115 e-mail: marcin.golembiewski@mediaregionalne.pl - tel.: 519-503-679 (orange) lub 604-375-227 (t-mobile)
Współpraca: Łukasz Arciszewski, Szymon Fiałkowski.