drukuj

Metamorfozy we Wzorcowni

Metamorfozy we Wzorcowni
Data wydarzenia
18 września 2010, godz. 09:00 - godz. 18:00
Miejsce
Bilet
0 zł

To propozycja dla tych, którzy szukają własnego stylu i chcą zmienić wygląd pod okiem profesjonalnych stylistów - Rafała Tylickiego i Jarosława Szado.

Podczas akcji, uczestnicy będą mogli dokonać przemiany swojego wizerunku w wybranej kategorii:
- fryzura i makijaż,
- zdrowie i zdrowy styl życia,
- moda.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy do 12 września przesłać formularz zgłoszeniowy ze zdjęciem sylwetki i uzasadnieniem chęci poddania się metamorfozie.

Spośród wszystkich zgłoszeń specjalnie powołana Komisja, złożona z przedstawicieli organizatora oraz stylistów dokonujących metamorfoz, wybierze 9 osób ( po 3 osoby w każdej kategorii), które będą miały szansę zmienić swój wizerunek.

Wyłonieni uczestnicy przejdą nie tylko zewnętrzną przemianę, ale także przeżyją wspaniałą przygodę. Zakupy w salonach Wzorcowni, porady dietetyków, zestawy ćwiczeń kształtujące sylwetkę oraz dobranie makijażu i fryzury to tylko część z atrakcji, które zagwarantują uczestnikom nowy wygląd oraz dobrą zabawę.

Styliści "Metamorfoz we Wzorcowni":
Rafał Tylicki – modą zajmuje się od 7 lat. Przez ostatnie 5 pracował dla Atelier Macieja Zienia, gdzie wraz z projektantem organizował wszystkie pokazy wizerunkowe oraz sesje zdjęciowe Atelier Zień. Współpracuje z Edytą Górniak, Justyną Steczkowską, Anetą Kręglicką, Joanną Horodyńską.

Jarosław Szado – z wykształcenia teatrolog, z zawodu choreograf i reżyser pokazów mody. Przez wiele lat był jedynym w Polsce specjalistą w tej branży. Współpracuje z takimi firmami jak Escada, Arcadius, Deni Cler, Nino Cerutti, Gianfranco Ferre, Hexeline czy Reserved. Obecnie zajmuje się stylizacją w programie telewizji Polsat Cafe „W obiektywie Justyny Steczkowskiej".

Metamorfozy - sobota, 18 września
Zgłoszenia należy przesłać w terminie do 12 września na adres e-mail: wzorcownia@mediadem.pl

UWAGA! Od 8 do 10 września, w godzinach 15-18, zgłoszenia do akcji będą przyjmowane również w hallu galerii, przy głównym wejściu do Centrum. Zdjęcia niezbędne do przeprowadzenia castingu wykona profesjonalny fotograf, obecny podczas przyjmowania zgłoszeń.

Szczegółowe informacje, regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wzory oświadczeń dostępne są na stronie internetowej Centrum: www.wzorcowniawloclawek.com.

Zdjęcia

  • Metamorfozy we Wzorcowni
redakcja
Autor:redakcjagg: GG38834740

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać