Karboksyterapia, zabieg rewitalizujący z dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia, zabieg rewitalizujący z dwutlenkiem węgla

Obecnie coraz więcej osób jest zainteresowanych nowoczesnymi zabiegami kosmetycznymi o działaniu rewitalizującym. Jednym z zabiegów tego typu, który powoli zaczyna się cieszyć dużą popularnością, jest karboksyterapia. Obecnie w zasadzie każdy większy salon kosmetyczny może zaproponować klientkom zabieg wykorzystujący dobroczynne działanie dwutlenku węgla na naszą skórę. A już na pewno nie będzie z tym problemu w tak dużym mieście jak Częstochowa.

Jak znaleźć odpowiedni salon kosmetyczny? Można wpisać w Google frazę "kosmetyczka Częstochowa" lub inne, podobne słowa lub wejść na swiaturody.com. W ten sposób można szybko trafić na pozytywnie oceniany salon kosmetyczny, oferujące rozmaite zabiegi upiększające na twarz, które oczywiście przeprowadzane są wyłącznie przez doświadczone kosmetyczki.

Naprawdę warto przetestować karboksyterapię osobiście. Dwutlenek węgla wykorzystywany jest w medycynie od dziesięcioleci. Jego dobroczynne działanie zaczęto także wykorzystywać w kosmetyce – już od kilkunastu lat można zdecydować się na różne zabiegi z CO2. Jak wykonywana jest karboksyterapia? Oczywiście z pomocą specjalnie do tego przeznaczonego urządzenia, przy użyciu którego można przepływ gazu regulować w optymalny w konkretnym przypadku sposób. Regulowana jest także temperatura. Aparatura do karboksyterapii jest wyposażona w specjalną, cienką igłę, dzięki której możliwa jest precyzyjna aplikacja dwutlenku węgla pod ludzką skórę.

Ze względu na specyfikę zabiegu może się on wiązać dla klientki salonu z pewnym bólem, jednak nie jest on zbyt duży. Sam dwutlenek węgla zresztą bardzo szybko i skutecznie rozprzestrzenia się w ludzkich tkankach, dając szybko bardzo dobre efekty.

Kiedy właściwie karboksyterapia jest zalecana? Cellulit, rozstępy zmarszczki, zwiotczenie skóry, nadmiar tkanki tłuszczowej; te i inne problemy można zniwelować lub nawet całkiem zlikwidować z pomocą nowoczesnego zabiegu karbokysterapii. Zasadniczo już po pierwszym zabiegu można zauważyć wyraźną poprawę w rejonie, którego zabieg dotyczył. Najczęściej jednak kosmetyczka zaleca wykonanie serii zabiegów – tak można pozbyć się problemów skórnych, jak np. rozstępy, cellulit itd. Oczywiście karboksyterapia przynosi znakomite efekty także w na twarzy. Worki pod oczami, zmarszczki różnej wielkości, rozstępy na udach, szpecące zmiany trądzikowe, blizny itd. – te i inne problemy można zniwelować z pomocą karboksyterapii.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>