• Piłka nożna
Tagi:
  • 3 liga
 3. liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska Pasuje: od 21-10-2012, godz. 15.00 do 21-10-2012, godz. 17.00
Polonia Środa Wielkopolska - Notecianka Pakość. Mecz 13. kolejki 3. ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej POLONIA ŚRODA WLKP.

WYNIKI 13. KOLEJKI 3 LIGI - TUTAJ
Godz 15.56 Jednak mecz nie zostanie ostatecznie wznowiony - poinformował Łukasz Gajewski, kierownik zespołu z Pakości.
Godz. 15.54 Mecz zostanie za chwilę wznowiony - informuje kierownik Notecianki
Dziś z tego samego względu odwołano mecz V ligi kujawsko-pomorskiej Zjednoczeni - Kujawiak. Spotkanie IV ligi Zawisza - Grom rozpoczęło się z 20 minutowym opóźnieniem. Mecze w A i B klasie też zostały odwołane
37' Sędzia główny przerwał spotkanie ze względu na mgłę, która ogranicza widoczność
37' Koniec meczu!
35' 0:0
20' bez sytuacji z obu stron.
18' schodzi P. Przybyłek, wchodzi Siwek.
8' 0:0
1' rozpoczęli goście, którzy w ostatniej kolejce pokonali (rozgromili) lidera tabeli Ostrovię 5:0. Zobacz gole z tego meczu - tutaj